0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

مزایای برون سپاری پروژه های دانشجویی

دسته بندی ها : معماری 18 فوریه 2020 mahdi.dgh 1406 بازدید
برون سپاری پروژه

برون سپاری پروژه معماری در بیشتر جوامع روشی است برای کاهش هزینه ها و به سبب آن افزایش درآمد ها با کمترین میزان چالش برای افراد و شرکت ها بوده است .

از روزگاران گذشته فرهنگ محول کردن قسمتی از کار یا صفر تا صد کار به افراد متخصص وجود داشته است.

برون سپاری پروژه معماری

برون سپاری پروژه معماری

برون سپاری پروژه معماری

امروزه نیز این فرهنگ با وجود مشکلات و روزمرگی های افراد این کار پر رنگ تر شده است.

از این رو دانشجویان با شناسایی افراد متخصص در رشته خود می توانند پروژه های خود را به این افراد محول کنند.

این امر ممکن است به صورت آنلاین یا به صورت حضوری در مراکز مربوطه باشد.

در ادامه به بررسی برخی از مزایای برون سپاری پروژه معماری می پردازیم.


پروژه آماده معماری مجتمع مسکونی


برون سپاری پروژه 01

برون سپاری پروژه 01 معماری

یک مثال عالی برای اینکه چرا باید منابع خود را از طریق منابع خارجی تأمین کنید:

چند هفته پیش شروع به طراحی یک تصویر برای وب سایت خود کردم ، اما بعد به یاد آوردم که بیشتر طراحی هایی که ارائه می دهم معمولاً کمی آماتورانه است. من در واقع از یک کار قدیمی تجربه طراحی دارم ، اما هرگز نمی توانم با کسی که مدرک طراحی گرافیک دارد مطابقت داشته باشم.

من همچنین به برخی از اصلاحات CSS در سایت خود احتیاج داشتم ، و من معمولاً در این زمینه بسیار خوب عمل می کنم ، اما این فکر من را به این فکر انداخت: آیا می توانم شخص دیگری را انجام دهم و برای من صرفه جویی کند؟

معمار

این شانس خوبی است که من می توانستم این تصویر را در عرض 3 ساعت طراحی کرده و CSS را اصلاح کنم. اما به جای اینکه خودم کار را تمام کنم ، تصمیم گرفتم کسی را پیدا کنم که دارای تجربه و مهارت مربوطه باشد.

بگذارید بگوییم سه ساعت طول می کشید تا خودم کار را تمام کنم. این یعنی:

پس انداز کردم: حداقل 2 ساعت و 45 دقیقه.
من فقط 15 دقیقه وقت صرف کردم تا روی این کار کار کنم.
برای طراحی تصویر و اصلاح CSS من فقط یک ساعت و نیم به کار مستقل احتیاج داشتم ، این بدان معنی بود که من فقط 22.50 دلار برای کل پروژه باید هزینه کنم.

معمار

آیا برون سپاری پروژه های دانشجویی معماری به صرفه است؟

هر انسانی در طول زندگی خود تصمیم های فراوانی می گیرد.

هر یک از این تصمیم ها می تواند برای فرد اثرات مثبت و منفی بگذارد؛

به دنبال هر تصمیم فرد باید جنبه های مختلف آن را بسنجد و با شرایط خود بهترین تصمیم را بگیرد.

حال برون سپاری پروژه های دانشجویی معماری هم از این قائله مستثنا نیستند و دانشجویان نسبت به شرایط خودشان تصمیم گیری می کنند.

در ادامه این مقاله به مزیت های برون سپاری پروژه های آماده معماری دانشجویی خواهیم پرداخت.

برون سپاری پروژه 02

برون سپاری پروژه معماری 02

بدون پرداخت هزینه زیاد و در کم ترین زمان ممکن  انجام پروژه دانشجویی امکان پذیر است؟

انجام تکالیف و پروژه های دانشجویی در بعضی از رشته های تحصیلی دغدغه اصلی دانشجویان است.

برخی با تکیه برا دانش خود این پروژه ها را به صورت فردی و گروهی انجام می دهند.

برخی هم به دلایل مختلف به دنبال راه های دیگری برای انجام پروژه خود هستند.  یکی از این راه ها برون سپاری پروژه معماری است.

برون سپاری پروژه معماری برای این افراد می تواند از جنبه های مختلف اعم از زمان، عدم دانش کافی، عدم دسترسی به منابع مد نظر بسیار مرقوم به صرفه باشد.

خوشبختانه امروزه هم دسترسی به اینتریت فراگیر شده و قشر دانشجو اغلب دسترسی آسانی با اینترنت دارد تا از این طریق پروژه خود را برون سپاری پروژه معماری کنند.

برون سپاری پروژه معماری  2

برون سپاری پروژه معماری

 

 افزایش تمرکز در کار اصلی:

انجام دادن کارهای مختلف در برهه زمانی کوتاه برای یک فرد تقریبا محال است.

اگر فردی به دنبال کارهای مختلف باشد، نمی تواند با تمرکز بالا به کار اصلی خود بپردازد.

برون سپاری پروژه معماری به شما این اجازه را میدهد که با تمرکز بالا به حرفه اصلی خود بپردازید.

و پروژه خود را به افراد متخصص بسپارید تا در زمان خود نیز صرفه جویی کرده باشید.

افرادی که کار شما را میپزیرند بدون شک منابع بیشتری نسبت به شما در اختیار دارد.

درحالی که خود شما منابع محدودی نسبت به این افراد دارید.

در نتیجه از این مطمئن هستید که یک پروژه مطلوب را تحویل خواهید گرفت و خود این نیز فکر شما را آسوده می کند و باعث تمرکز بالا در حرفه اصلیتان می شود.

معمار

برون سپاری پروژه معماری


صرفه جویی در زمان:

افراد متخصص هر رشته با تکیه بر دانش خود می توانند پروژه های مختلف را در کوتاهترین زمان انجام دهند.

زیرا افرادی که برای انجام دادن پروژه پیشنهاد می دهد هزینه ناچیزی نسبت به حجم کار دریافت می کند در نتیجه باید در زمان کوتاهی پروژه را به اتمام برساند.

دانشجویانی که شاغل هستند اغلب با مشکل کمبود زمان مواجه می شوند و زمان کافی برای انجام پروژه های درسی را ندارند.

این افراد برای اینکه مشکلی در روند تحصیلشان پیش نیاید باید پروژه های خود را به افراد متخصص بسپارند تا از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشند.

برای اینگونه اشخاص مهم ترین مسئله زمان است زیرا باید سر وقت پروژه خود را تحویل دهند.

معممار

صرفه جویی در هزینه:

بدون شک شرط انجام هر کاری داشتن دانش و مهارت و تجربه خاص خود را دارد.

امروزه به دست آوردن این این دانش و تجربه در زمان کوتاه باید هزینه های زیادی بپردازیم.

در حالی که می توانیم در کمترین زمان و با پائین ترین هزینه پروژه خود را برون سپاری پروژه معماری کنیم و یک پروژه با کیفیت دریافت کنیم.

و در کنار این، می توانیم از فردی که پروژه ما را انجام می دهد بخواهیم که آموزش این پروژه را نیز به ما بدهد.

با این حساب هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی کرده ایم.

معمار

برون سپاری پروژه

چقدر می توانید برای برون سپاری هزینه کنید؟

دو جدول زمانی وجود دارد که شما معمولاً برای آنها استخدام خواهید کرد: مشاغل یکبار مصرف و مشاغل مداوم. مشاغل یکبار مصرف مواردی مانند طراحی وب و نوشتن متن هستند.

پس از اتمام آنها می توانید به طور معمول حرکت کنید و سپس ممکن است دوباره برگردید تا بعداً آنها را اصلاح کنید. نکته کلیدی در مدیریت یک کار خاص یکبار مصرف مانند این است که در یک تابلوی شغلی پست کنید و چندین پیشنهاد از طرف فریلنسرهای مختلف دریافت کنید.

معمار

نمونه کارهای آنها را تحویل بگیرید و بفهمید که هرکدام چگونه در بودجه شما قرار می گیرند. این مسئله قبل از استخدام شخصی به دانستن بودجه شما کمک می کند. بودجه خود را درک کنید و آماده مذاکره با مردم برای گرفتن نرخ خود باشید ، اما همچنین کیفیت را در نظر بگیرید و با مراجعه به تابلوهای شغلی گزینه های خود را افزایش دهید.

برای مشاغل در حال انجام ، می خواهید بفهمید که هر کار چقدر طول می کشد تا خودتان را انجام دهید و چقدر این زمان برای شما ارزش دارد. اگر بفهمید که در هر ساعت حدود 100 دلار درآمد کسب می کنید ، بنابراین در مورد میزان تأمین نیرو از خارج از کشور می توانید به شما کمک کند.

معمار

اگر هفته ای 4 ساعت در ایمیل خود صرف می کنید ، این مبلغ باید 400 دلار برای شما رقم بخورد ، زیرا زمان صرف شده برای بدست آوردن این پول به جای دیگری كه بیشتر هدف آن مدیریت مشتری و مدیریت راهنمای جدید است ، می تواند باشد.

اگر می توانید کسی را پیدا کنید که ایمیل شما را با هزینه 50 دلار در ساعت ارسال کند و هر هفته 4 ساعت طول بکشد ، در این صورت شما هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید.

معمار

جستجوی برون سپاری پروژه شما:

بعد از اینکه مناطقی را که می خواهید برای برون سپاری بیرون بیاورید ، باید کاریابی دقیق انجام دهید تا بهترین استعداد را پیدا کنید. در اینجا چند روش برای استفاده بیشتر از آن آورده شده است:

ارسال به تابلوهای کاری: این افراد معمولاً با افرادی پر می شوند که مایلند با نرخ مناسب کار کنند. همچنین شما متقاضیانی خوب می دانید که می دانید برای آنچه می خواهید هدف قرار گرفته اند.

معمار

ارسال به رسانه های اجتماعی: از طریق سایت هایی برای جستجوی فریلنسرها و شرکت هایی که خدمات خود را در مناطق مختلف ارائه می دهند کار کنید. به طور معمول می توانید لیست مشاغل را در سایت های اجتماعی ارسال کنید ، اما با انجام جستجوی خود با کلمات کلیدی مرتبط می توانید نامزد مناسب را انتخاب کنید.

برای مراجعه با افراد صحبت کنید: با شبکه حرفه ای خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها اخیراً از کسی برای ایجاد گرافیک برای آنها یا انجام کارهای حسابداری استفاده کرده اند یا خیر.

معمار

در مورد مراجعه به مدارس محلی فکر کنید: دانشجویان اغلب مایل به کار ارزان هستند تا بتوانند مواردی را در کارنامه خود قرار دهند. این به طور معمول برای کارهای خلاقانه مانند طراحی و نوشتن بهترین نتیجه را دارد.

معمار

انتخاب فرد مناسب برای شغل برون سپاری پروژه معماری :

هنگامی که برنامه های شغلی شروع به کار می کنند ، دشوار است که بتوانید آشفتگی را از بین ببرید و بفهمید دقیقاً کدام شخص برای کار مناسب است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در یافتن فرد مناسب برای کار و بیرون راندن افرادی که در نهایت شغل شما را به یک کابوس تبدیل می کنند آورده شده است:

لیست کار را کوتاه و دقیق بیان کنید.مشخصات را وارد کنید تا آنها بدانند که در چه پیشنهادی پیشنهاد می دهند.تمام مطالبی را که این فریلنسرها به شما ارسال می کنند مرور کنید.برای کوتاه کردن سریع افرادی که برای کار مناسب نیستند ، لیست کوتاه ایجاد کنید.

معمار

برون سپاری پروژه

کار با استخدام جدید :

به محض استخدام نامزد مناسب ، نمی توانید فقط به آنها رجوع کنید و یک سری کارها را روی آنها بیندازید. انتظار درک فوری کمی احمقانه است ، زیرا همه حداقل به کمی آموزش نیاز دارند و شما نمی خواهید که تجارت کوچک شما بد به نظر برسد زیرا یک متخصص آزاد نمی دانست چه کاری انجام دهد.

بهترین راه برای شروع آزمایش مهارت های آنها با یک پروژه کوچک است. به این فکر کنید که نیمی از پروژه را از قبل به آنها بپردازید ، سپس بقیه را پس از اتمام به آنها بدهید. این خطر هر دو طرف را به حداقل می رساند و به شما کمک می کند بفهمید واقعاً کاملاً مناسب هستید. عاقلانه است که یک قرارداد را امضا کنید تا هر دو طرف در جاده احساس فریب نکنند.

معمار

یک ترفند این است که در واقع دو یا سه مترجم آزاد را از استخدام خود استخدام کنید و از همه آنها بخواهید که چند پروژه کوچک را برای پرداخت بپردازند. این کار برخی از کارهای شما را به اتمام می رساند و شما یک آزمون نهایی برای انتخاب گزینه مناسب دارید.


پروژه آماده معماری فرهنگسرا


برون سپاری پروژه 04

برون سپاری پروژه 04

مناطقی که می توانید از طریق آنها برون سپاری پروژه کنید کدامند؟

این یکی از سخت ترین قسمت های برون سپاری پروژه معماری است. شما می خواهید مناطقی را کشف کنید که دقیقاً در آن برتری ندارید و با افرادی تماس بگیرید که می توانند کار را بهتر انجام دهند. آخرین چیزی که می خواهید این است که فردی را استخدام کنید که فقط با کسری از کیفیتی که می توانید به خودتان بدهید کار را انجام دهد. گفته شد ، گزینه های برون سپاری پروژه بی پایان هستند.

شما می توانید هر چیزی را از پاسخگویی به تلفن های خود گرفته تا کار روی حساب های شبکه های اجتماعی خود به خارج از کشور برسانید. به طور معمول سه منطقه وجود دارد که مشاغل برون سپاری شده شما ممکن است در طول جستجوی شما تحت آن قرار بگیرند.

معماری

برون سپاری پروژه

مشاغل ماهر گاه به گاه: این مشاغل معمولاً به شخصی احتیاج دارند که در صنعت خاصی تجربه و تخصص داشته باشد. شما احتمالاً قصد ندارید دائماً با آنها ارتباط برقرار کنید ، اما چک کردن گاه به گاه با یک تحلیلگر مالی یا یک متخصص بازاریابی همیشه به شما کمک می کند. این افراد را به عنوان مشاوران خود در نظر بگیرید كه می توانند در هر زمان برای ارائه بهترین مشاوره ممكن وارد عمل شوند.

مشاغلی که نیاز به تکرار دارند: این مواردی است که مداوم است اما خسته کننده و خسته کننده است. به وارد کردن داده ها ، بررسی ایمیل ها ، بهبود نرخ دنبال کنندگان اجتماعی و موارد دیگر فکر کنید. شما معمولاً به شخصی که مهارت خاصی دارد ، احتیاج ندارید بلکه به شخصی که یک آسیاب واقعی است نیاز دارید.

معمارر

مشاغلی که به مهارت های خاصی نیاز دارند: این مشاغل مواردی هستند که شما یا نمی دانید با چه کاری انجام می دهید یا از آنها برتری ندارید. اینها وظایفی هستند که برای یادگیری یک مهارت مانند طراحی گرافیک ، حسابداری یا طراحی وب به نوعی آموزش نیاز دارند. این را به متخصصان بسپارید. به هر حال لازم نیست که اغلب اوقات با آنها چک کنید.

معمار

نتیجه گیری برون سپاری پروژه معماری :

بهترین راه برای شروع کار با برون سپاری این است که با یک فریلنسر یا پیمانکار صحبت کنید تا یکی از کارهای لازم را انجام دهید. چند هفته با آنها کار کنید تا با نحوه کار آنها آشنا شوید. پس از آن ، می توانید مبلغی را که به افراد دیگر واگذار می کنید گسترش دهید یا حتی کارهای بیشتری را برای آن پیمانکار اولیه ارسال کنید.

معماررر

دستیاران مجازی یک راه عالی برای شروع هستند ، زیرا مجبور نیستید هزینه زیادی برای آنها صرف کنید ، و آنها معمولاً به شما کمک می کنند تا از عهده چندین کار مانند پاسخ به تلفن ، ارسال ایمیل و حتی مدیریت وب سایت خود برآیید.

طراحی گرافیک نیز یک منطقه خوب برای شروع است ، زیرا شما می توانید به سرعت طراحان ضعیف را از بین ببرید و یکی را برای انجام وظایفی انتخاب کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما شود. از این گذشته ، اگر شما یک معمار هستید که تمام روز روی طرح های گرافیکی خود کار می کنید ، مطمئناً کمک چندانی به تجارت خود نمی کنید.

معمارررر

برون سپاری پروژه معماری

 

 

 

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در ما

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :
    0