0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

تقلب چیست ؟

تقلب یک فروشگاه آنلاین برای فروش پروژه های دانشگاهی و اموزش های اکادمیک با ارزش است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم برای طراحی پروزه های معماری و آکادمیک و فایل های گرافیکی ارزشمند و عکس و … را از آن تهیه نمائید.

تاریخچه تقلب

تقلب از سال 2019 توسط علی آل عباس  تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان ششمین محصول مجموعه طرح نوین آغاز کرد .

هم اکنون تقلببا رتبه حدود 3 میلیون جهان و رتبه زیر 10000 ایران (از نظر Alexa ) و حدود 5 هزار کاربر فعال (خریدار یا فروشنده) جزو برترین سایت های تجاری فارسی میباشد.

نحوه کارکرد تقلب

تقلب با الگو برداری از نمونه خارجی خود راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای دانشجویان و فعالان عرصه های دانشگاهی باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک معمار) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح واحد مسکونی) و عرضه میکنند. کارمندان تقلب بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند تقلب این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت ژاکت هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت تقلب

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از تقلب استفاده نمایند؟

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

 

کارآفرینی تقلب

از آنجایی که در دسته های طراحی معماری و آموزش های با ارزش دیجیتالی ( به غیر از فیلم و آهنگ و لایسنس که با شرکت های خاص عرضه کننده ای قرارداد بسته میشود)، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم تقلب در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

درآمد تقلب (نسبی)

برنامه رشد درآمد تقلب در یک سال آینده

تقلب قسمت های جدیدی نیز در سال 99 رونمایی خواهد کرد که باعث علاقه مندی بیشتر مخاطبان و خریداران قبلی خواهد بود. قسمتهایی از قبیل:

باتشکر

0