0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

وب سایت تقلب یک فروشگاه آنلاین مبتنی بر سیستم چند فروشندگی برای فروش محصولات مبتی بر وب است که محصولات دردسته های مختلف توسط فروشندگان حقیقی و در چارچوب قوانین و ضوابط وب سایت تقلب عرضه و پشتیبانی می‌شود.

چرا فروش محصول در وب سایت تقلب؟

جالب است بدانید

 

با عرضه یک محصول با کیفیت میلیونر شوید

برخی از سوالات متداول فروشندگان

پس از ثبت محصول در وب سایت تقلب می‌توانید درخواست فعال سازی سرویس گارد را در تیکت محصول به وب سایت تقلب اعلام کنید. با فعال سازی این سرویس تا ۵ محصول را می‌توانید در سطح یک به کمک گارد لایسنس گذاری کنید. در صورت استفاده از این سهمیه خود می‌توانید طی تیکت درخواست ارتقا به سطح ۲ و امکان درج ۱۰ محصول دیگر به صورت لایسنسی برای وب سایت تقلب ارسال کنید.

ابتدا در تیکت ارتباط با وب سایت تقلب در موارد خاص از کارشناسان وب سایت تقلب امکان یا عدم امکان جایگزین شدن برای آن محصول را سوال بفرمایید و در صورت تایید، محصول را به صورت اورجینال تهیه و فارسی سازی کرده و در قالب یک محصول جدید آن را در وب سایت تقلب به ثبت برسانید. کارشناسان وب سایت تقلب پس از بررسی دقیق محصول ارسالی شما، آن را با محصول قبلی جایگزین خواهند کرد.

پاسخ این سوال را می‌توانید به طور کامل در مقاله “از چه منابعی جهت انتخاب محصول برای فروش در وب سایت تقلب استفاده کنیم؟” دریافت کنید.

جهت آشنایی کامل با مدال‌های محصول و فروشنده می‌توانید مقاله  “معرفی نشان های وب سایت تقلب” را بررسی بفرمایید.

 

0